מחירון חשמלאים

מהם התעריפים הריאליים של התקנת ותיקון רכיבי חשמל שונים? האם מדובר בתחום פרוץ בישראל? מעוניינים לדעת מה המחירים המקובלים לעבודות חשמל שונות? היכנסו וקראו

מעוניינים לדעת כמה החשמלאי אותו אתם מזמינים אל ביתכם יכול לגבות מכם עבור עבודות חשמל שונות? מעוניינים לדעת מראש את המחיר..המשיכו לקרוא הכל אודות מחירון חשמלאים או השאירו את הפרטים שלכם והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.

מחירון חשמלאים – טרום עבודה

טרם אתם מעניקים לחשמלאים היתר לבצע עבודות חשמל, מומלץ לבצע את הדברים הבאים:

  • הזמנת ביקור חשמלאי – יש להזמין חשמלאי על מנת שיאתר את הבעיה ויאמר לכם מהו התעריף אותו הוא גובה לבעיה זו. חשוב מאוד לקבל הצעת מחיר מדויקת ולא הערכת מחיר. יש לקחת בחשבון כי הערכת מחיר פותחת צוהר לתעריפים גבוהים יותר. אם חשמלאי אומר לכם כי אין לו שום דרך להעריך את עלות התיקון או ההתקנה עד שהוא לא יתחיל לעבוד, וותרו עליו ושכרו את שירותיו של חשמלאים שכן יוכלו לספק לכם מחירון ברור. יש לקחת בחשבון כי ביקור חשמלאי יעלה לכם כסף, אך דבר זה חיוני עבור הגדרה ברורה של הבעיה ושיטת תיקונה.

  • חותמים– חשוב מאוד שכל דבר אותו החשמלאי מסכם איתכם יהיה כתוב. דברים שנאמרים בעל פה בעייתיים שכן קשה מאוד להוכיח כי הם נאמרו אם תחליטו להגיע לבית המשפט משום תיקון לוקה בחסר או כל בעיה עם החשמלאי.

מחירון – שימו לב לפרטים

להלן, מחירון עבור שירותים שונים שמבצעים חשמלאים. מחירים אלו הם הערכה על בסיס מחירים שסופקו על ידי חשמלאים בעלי ניסיון ולכן תמיד יש לוודא את המחיר עם החשמלאי ולא להסתמך אך ורק על המחירים המוצגים בטבלה זו.

שירות הערות מחיר
שעת ביקור 150-300 ₪
התקנה של מפסק חד פאזי 2 על 16 בסביבות 60 ₪
חד פאזי 2 על 40 בין 65 ל- 95 ₪
חד פאזי 2 על 80 70-120 ₪
תלת פאזי 16 על 3 90-135 ₪
תלת 40 על 3 150- 240 ₪
הרכבה של לוח חשמל 400-700 ₪
התקנה של נקודת כח 380-580 ₪
התקנת לוח חשמל כ- 390 ₪
התקנת מפסק יחיד 25-40 ₪
התקנה של מפסק כפול 40-55 ₪
החלפה של מפסק 30-50 ₪
בדיקת הארקה 200-450 ₪

מחירון חשמלאים – נקודות חשובות 

  • ביקור של חשמלאי – חשוב לדעת כי ביקור של חשמלאי תמיד אמור לכלול בדיקה ואבחון. אם תבחרו שאותו חשמלאי אשר ביצע את הבדיקה יבצע גם את העבודה הביקור יהיה תמיד חלק מהעלות של התיקון.

  • ביקורת חשמל – תמיד תיעשה על ידי דרגת חשמלאי מוסמך ומעלה
  • הארקה – ביקורת של הארקה תמיד חייבת להיעשות על ידי בודק מוסמך.
  • החלפה של מפסק – המחיר שניתן לכם תמיד צריך לכלול בתוכו גם פירוק של המפסק הישן.
  • חדרי מדרגות – מפסקים בחדרי מדרגות תמיד חייבים להיות זרחניים.

מעוניינים לקבל מחירון חשמלאי? מעוניינים לברר מה העלות המדויקת עבור תיקון, החלפה או חלק? מלאו את הפרטים שלכם כעת וחשמלאי בעל ניסיון והסמכה יחזור אליכם בהקדם. ללא התחייבות.

    דילוג לתוכן