קרדיט ניב קנטור

במסגרת עסקת הענק בענף ה-IT הבינלאומי, נרכשה חברת Tripp Lite על ידי איטון תמורת 1.65 מיליארד דולר- וכעת פתרונות של חברת Tripp Lite יחלו להיות משווקים בישראל ע"י חברת איטון.

Tripp Lite הינה חברת IT אמריקאית המייצרת אלפי מוצרים לעולם הדיגיטאלי.
החברה מציעה פתרונות חומרה ותוכנה מתקדמים לדאטה סנטרים הכוללים ארונות המסוגלים לשאת משקלים של מעל טון, פסי תקשורת, מאווררים, כבלים ועוד. כמו כן, היא מציעה מיקרו דאטה סנטרים, ציוד להפעלת מחשבים, תשתיות לציוד תקשורת, ופתרונות הגנה וגיבויי חשמל לציוד רפואי. לאחרונה השיקה החברה מספר מוצרי IT אשר עשויים מחומר אנטי בקטריאלי הדוחה 99 אחוזים מן החיידקים, אשר מגנים על בריאותם של מטפלים ומטופלים בבתי חולים בארה"ב.

קרדיט ניב קנטור

הרכישה של Tripp Lite ע"י איטון משפרת את יכולות תשתית ה-IT המבוזרת וציוד הקישוריות של Eaton. השילוב של שתי החברות מאפשר לאיטון להציע פתרונות מקיפים וחדשניים ליישומי חשמל קריטיים ותשתית דיגיטלית, מגובים באיכות, שירות ותמיכה.

ההפצה בישראל תתנהל באמצעות שני ערוצי הפצה מרכזיים של איטון. חברת CMS Compucenter תפיץ את ציוד הכבילה, פסי השקעים המנוהלים, עמדות עגינה, וחברת יונירום תפיץ את ציוד ה IT מתקדם כגון ממירי הפסק וUPS בתקינה מיוחדת המותאמת במיוחד להפעלת ציוד רפואי בסביבת חולה.

אופיר גורן, מנכ"ל איטון ישראל: "מדובר בבשורה משמעותית לשוק ה-IT בישראל ואין ספק שהרכישה של Tripp Lite ע"י איטון ושילוב החוזקות המנצח של שתי החברות יסייע להגיע להישגים משמעותיים בשוק ה- IT המקומי".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here